Sale konferencyjne

Każde nowoczesne biuro posiada takowe miejsce w swoim budynku, w którym może przeprowadzić szkolenie dla nowych pracowników, przedstawić swoje rozwiązania klientowi, czy też omówić nowe koncepcje dotyczące dalszych losów firmy. Systemy konferencyjne kojarzą się nam głównie z projektorem, rozwijanym ekranem itp. i rzeczywiście w przypadku dużych sal jest to idealne rozwiązanie, ale dla mniejszych pomieszczeń można się zastanowić nad tablicami interaktywnymi, monitorami dotykowymi itp. W kontekście sal konferencyjnych zajmujemy się również systemami rezerwacji, wdrażaniem wideokonferencji, oraz integracją systemów sterowania typu inteligentny dom, które pozwalają na łatwe zarządzanie przez osobę prowadzącą. Podczas prowadzenia prezentacji możesz wykonywać również ankiety, wydzielać część ekranu dla konkretnych użytkowników, dzięki czemu łatwo prześlą potrzebne dane, które będą chcieli przedstawić uczestnikom. Łatwość obsługi, oraz funkcjonalność to aspekty przyświecające nam podczas projektowania takich rozwiązań, dlatego każdą inwestycję traktujemy jako projekt indywidualny.


Kontrola dostępu i systemy rezerwacji sal

Nowoczesne biuro wymaga nowych rozwiązań, dlatego też wychodząc temu naprzeciw przygotowaliśmy dla Państwa ofertę kontroli dostępu, oraz systemów rezerwacji sal, dzięki czemu mamy możliwość podglądu, oraz weryfikację poruszających się po budynku osób. Obecne systemy kontroli dostępu pozwalają na różnego rodzaju sposoby weryfikacji, oraz przydzielanie odpowiednich uprawnień osobom do pomieszczeń, które zostały dla nich przeznaczone. Stosując takie rozwiązanie skuteczniej możemy zarządzać zasobami w naszej firmie, oraz automatyzować pracę osób odpowiedzialnych za takowe procesy. Dzięki panelowi administracyjnemu pracownik recepcji może wręczyć odpowiedni token osobie rezerwującej konkretną salę, dzięki czemu nie musi później zajmować się obsługą dodatkową jak otworzenie pomieszczenia w konkretnej godzinie, co zapobiega nieporozumieniom, czy odprowadzenie wynajmującego. Dzięki systemowi rezerwacji sal każdy z wynajmujących jest informowany graficznie o tym, czy dane miejsce jest już zarezerwowane i w jakich godzinach, czy też można z niego skorzystać.


Wykonawstwo instalacji niskoprądowych

Instalacje niskoprądowe, to spora część wykonywanego okablowania na inwestycjach. W skład ich wchodzi okablowanie strukturalne sieci LAN, dzięki któremu mamy dostęp do sieci internet, instalacje antenowe, czy też monitoring wizyjny, alarm, czy tez audio-video. Aby wykonać odpowiednio okablowanie pod każde z tych rozwiązań należy pamiętać o zasadach panujących podczas ich wykonywania, ponieważ wytyczne co do nich przewidują konkretne normy, jakie musimy spełniać, aby zostały wykonane zgodnie ze sztuką. Większość z nich to oczywiście instalacje mające na celu poprawić komfort bytowania w naszych domach, czy też mieszkaniach, ale nie tylko. W nich zawierają się również instalacje alarmowe dbające o nasze bezpieczeństwo, które można chronić według specyfikacji kilku klas bezpieczeństwa. Biorąc pod uwagę instalacje alarmowe, czy też monitoring wykonujemy je zarówno w inwestycjach prywatnych jak i komercyjnych. Rozwiązanie dostarczane przez nas jest w pełni kompleksowe i poprzedzone wywiadem z inwestorem.


Zabezpieczenia alarmowe

Zabezpieczenie naszego mienia jest obecnie obowiązkową pozycją w przypadku każdej z inwestycji, jeżeli chcemy mieć pewność, iż jesteśmy chronieni, często ubezpieczyciele wymagają również dodatkowych systemów, aby móc zagwarantować nam wykupienie polisy. Alarm w inwestycjach prywatnych często może się różnić od tego jaki będziemy potrzebowali w naszym biurze, muzeum, uczelni, czy też instytucjach typu kancelaria tajna, czy bank. W większości stopień zabezpieczeń jaki jest wymagany w przypadku konkretnej inwestycji jest określany w ustawie, bądź też poprzez inwestora. Na tej podstawie dobierane są konkretne podzespoły spełniające wymagania stawiane przed systemem alarmowym. Jeżeli chcesz mieć komfort i pewność, że całość będzie wykonana zgodnie z założeniami, czy też wymogami ustawy, zapraszamy do kontaktu z nami, a wtedy my zajmiemy się nie tylko doborem urządzeń, ale też wykonaniem potrzebnego okablowania, wraz z wykonaniem odpowiedniego projektu w oparciu o który będziemy działali.


Mapping

Wykorzystanie ścian budynków, obiektów architektonicznych czy elementów przyrody jako powierzchni do wyświetlania obrazów i filmów jest coraz bardziej popularne. Obszar, który należy pokryć obrazem, bardzo często przekracza możliwości wyświetlania dla pojedynczego projektora. Dlatego w systemach mappingu bardzo często stosuje się zestawy wieloprojektorowe ,oraz odpowiednie oprogramowanie umożliwiające sklejenie fragmentów obrazu wyświetlanego przez poszczególne projektory. Projektując taki system należy uwzględnić poziom jasności otoczenia oraz parametry odbicia/pochłaniania światła przez obiekt na którym będzie wyświetlany obraz. Systemy mappingu bardzo często spotykane są w muzeach oraz innych obiektach kultury – np. nieruchome makiety miast czy fragmenty powierzchni ziemi, zostają ożywione poprzez wyświetlanie na nich zmieniających się projekcji. Chętnie przygotujemy odpowiednie rozwiązanie, niezależnie czy projekt dotyczy projekcji na niewielkim obiekcie, czy też potrzebny jest system składający się z kilkunastu projektorów.


Digital Signage

Systemy digital signage na stałe zagościły w przestrzeni publicznej i pomału wypierają „klasyczne” formy reklamy. Zastosowanie tego typu reklam poprawia atrakcyjność przekazywanych treści oraz ma znaczny wpływ na ich zapamiętywanie oraz rozpoznawalność. Różne rodzaje nośników obrazu, monitory, ekrany, ściany LED, pozwalają na umiejscowienie reklam w dowolnym miejscu oraz ich estetyczne wkomponowanie w otaczający krajobraz lub architekturę. System Digital signage pozwala na łatwą zmianę pokazywanych treści, oraz ich centralne zarządzanie , co jest wielkim ułatwieniem dla reklamodawców. Oczywiście reklama to nie jedyne zadanie tego systemu – można wykorzystać go do przekazywania informacji w przestrzeni publicznej, w obiektach użytkowych, na lotniskach czy stacjach kolejowych, jak również wykorzystać go w celach rozrywkowych. Projektując taki system należy zwrócić szczególną uwagę na umiejscowienie urządzeń, warunki temperaturowe oraz wilgotności panujące w miejscu montażu, a nawet kąt padania promieni słonecznych.


Integracja systemów sterowania

W dzisiejszych czasach oczekujemy prostych rozwiązań ułatwiających zarządzanie kilkoma urządzeniami, czy też mediami w naszych biurach, miejscach użyteczności publicznej, salach konferencyjnych. W takich sytuacjach przychodzą nam z pomocą nadrzędne systemy sterowania, które kojarzyć możemy nie tylko z rozwiązań domowych znanych pod pojęciami inteligentny dom, czy też smart home, ale i z hal produkcyjnych gdzie sterują i czuwają nad ważnymi procesami. Dzięki systemom sterowania możemy nie tylko w łatwy sposób włączyć kilka urządzeń za pomocą jednego klawisza, uruchomić prezentację, ale również automatycznie zarządzać rekuperacją w zależności od ilości użytkowników w pomieszczeniu, czy też utrzymywać temperaturę komfortową do pracy w naszym biurze. System zarządczy pozwoli nam na oszczędzanie energii i wyeliminowanie sytuacji, w których np. zostaną otwarte okna w całym budynku, czy też danej sekcji, a podczas uruchamiania prezentacji multimedialnej na projektorze zasłoni nam rolety zaciemniając pomieszczenie, wyłączy światło, oraz rozwinie ekran i uruchomi projektor.


Obsługa oraz projekty dla uczelni, muzeów, biur, restauracji, oraz hoteli

Samo wykonanie instalacji, zaproponowanie produktów odpowiadających zapytaniu ofertowemu to nie wszystko, ponieważ pozostaje jeszcze kwestia konserwacji, obsługi posprzedażowej w formie serwisu urządzeń i usług, których początkowo nie bierzemy pod uwagę. Nie mniej jednak posiadanie gwarancji nie tylko na urządzenia, ale i na instalację jest bardzo ważnym aspektem całego przedsięwzięcia. W tej sytuacji w umowie określamy czas reakcji i wymiany towaru, co daje Ci pogląd na ewentualne przerwy w działaniu. Wykonując instalacje, oraz montaż kompleksowo masz pewność, że zostanie ona wykonana z największą starannością, ponieważ tylko jedna ekipa jest odpowiedzialna za całość przedsięwzięcia. To minimalizuje późniejsze dochodzenie problemów związanych z niepoprawnym działaniem urządzeń, czy też zaplanowaniem tras kablowych. W celu umówienia się na konsultację projektu, zapraszamy do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego, a na pewno pomożemy Ci uzyskać zamierzony efekt.


TOP