Jesteś architektem?

Jeżeli jesteś architektem i klient poprosi Cię o wybranie odpowiedniego kina, czy też wielostrefowego audio pod kątem designu, możesz się z nami umówić na konsultacje swojego projektu, dzięki czemu pomożemy Ci w zrealizowaniu Twojego zadania w oparciu o wytyczne jakie muszą być spełnione na danej inwestycji. Kiedy poszukujesz wykonawcy inteligentnego domu, bądź też okablowania – również możemy być pomocni. 

Jeżeli poszukujesz rozwiązań niecodziennych, lub w pełni niewidocznych, również jesteśmy w stanie przygotować takie opcje dla Ciebie zarówno pod kątem audio, video jak i akustyki, pozwalającej na uzyskanie większego komfortu wewnątrz. Przygotowując rozwiązanie dla Ciebie przesyłamy Ci ofertę w wersji typowo dla architekta, abyś mógł ocenić parametry istotne z punktu widzenia zastosowania, czy zaprojektowania dla nich zabudowy, aby je odpowiednio ukryć i nie burzyć koncepcji wizualnej. 

Przy współpracy z nami możemy koordynować pracę kilku ekip, oraz oczywiście konsultujemy wszystkie wybory z Tobą, oraz inwestorem. 

Podczas projektu systemu typu inteligentny dom (smart home), możemy go zaprojektować wraz ze spersonalizowaną grafiką. 

Aby umówić się z nami na konsultację, czy też chęć otrzymania takiego projektu od nas, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź też mailowo. W mailu dołącz (o ile posiadasz) wszelkie rzuty, oraz ewentualnie wizualizacje, abyśmy mogli zrozumieć lepiej Twoją koncepcję. Nie boimy się tworzyć projektów w programach jak AutoCAD, czy też wykonać dla Ciebie wizualizację konkretnego rozwiązania, abyś mógł ją przedstawić inwestorowi.

Skontaktuj się z nami!

32-600 Oświęcim
ul. Nowa 25

+48 780 009 043

kontakt@cinemalogic.pl
www.s4home.pl

TOP